Tasma

sarpyilmaz

Arkadaşlar biz 9.katta oturuyoruz yani kedimin kaçma olasılığı yok denecek kadar az sizce evdeyken tasma takayım mı yoksa gerek yok mu ama tatile gidersek falan orada takmam için şimdiden alıştırmam mı lazım

3 CEVAP

Gamzeakann

Ufak ufak alıştırma yapın öyle bi durum varsa ama bence evde normal zaman da takmanız gerekmez hayvanlar ne kadar korunmak için olsa da bunu anlayamıyorlar ve istemezler tasmayı özgürlüklerine düşkünler

KedimVar

Boyun tasması mı göğüs tasması mı? Boyun tasmasıysa takılı kalabilir ama göğüs tasmasıysa sadece alıştırma yapacağınız ya da dışarı çıkaracağınız Zaman takın.

Minnak53

Sorunuzu tam anlamadım ama 9. Katta oturmanızla kedinizin kaçmaması gibi bir durum olamaz ya düşerse ? Camlarınızda veya balkonunuz da korumalık var mı yada sürekli kapalı mı tasma evde neden takıyorsunuz ? Bırakın özgürce dolaşsın evde ama tatile gittiğinizde tabikide tasmaya ihtiyaç olur ..