Merhaba Benim Pomerian Cinsi 12 Aylık Bir Köpeğim Var Bir Buçuk Aydır Bizle

Senrica

Fazla yorulmadı sadece susadı su verince içti ve bitirince başı döner gibi dengesi bozuldu olduğu yere yığıldı baygınlık geçirdi tam bayılması sonra kendine geldi neden olabilir yarın vet e görücem ama şuan beynimi kurcalıyor başına böyle bi durum gelen var mı eplepsi değildir dmi

3 CEVAP

dollfacepersian

Epilepsi de deli gibi titreyip kendilerine kontrol edemedikleri bir kriz yaşarlar. Youtube da epilepsi krizi geçiren hayvan videoları bulunuyor.Onları izleyip köpeğinizin yaşadığı olay ile karşılaştırabilirsiniz Umarım ciddi bir şey değildir,geçmiş olsun.

Senrica

Teşekkür ederim YOk kriz gibi değil minik bir baş dönmesi denge kaybı yaşadı ve düştü sonra kalktı su içtikten sonra oldu dün ve bugün de aynı şekilde çok mu sıcakta kaldı anlamadım yarın vet e sorucam inşallah kötü birşey yoktur

dollfacepersian

Kriz olmamasına sevindim. Belki susuz kalmış ve bir anda su içince vücudu bu tepkiyi vermiş olabilir.Tabi bu sadece bir tahmin. En doğrusu veteriner söyleyecektir. Umarım iyi olur köpeğiniz