Köpeğim Kanlı İshal

rupi20

Dış ve iç parazitlerinden 2-3 gün sonra 1.karma aşısı yapıldı. 3 gündür iştahsız, bitkin ve mutsuzdu. Ateşine baktım 40 dereceyi gördüm ve veteriner aradım 7/24 açık olan. Şuan bıraktım serum tedavisi görüyor en az 4 gün devam edecekmiş. Erken teşhis olduğu için umutluyum ama yine de çok korkuyorum. Bu konuda tecrübeli olanlar var mı

10 CEVAP

dollfacepersian

Kaybınız için üzüldüm.Size sabır ve dayanma gücü diliyorum.

ayselkuss

Yanlış tedavi olabilir mi? Karma aşısından sonra ölme vakaları şu aralar çok fazlalaştı.

rupi20

Teşekkür ederim hepinize bende çok çok çok üzgünüm ama hiç bişey yok elimden gelen allah sağlık versin tüm minik canlara..

rupi20

Köpeğim öldü

Cotontzu_Siri

bence de

Toscana

çok üzüldüm Allah sabır versin bizim de köpeğimizi geçen yıl kaybettik çok zordur bilirim

rupi20

Kanlı ishalini gördüğüm an gece açık olan bir veterinere götürdüm kendi memleketimdeki veterineriminde fikrini alıp kanlı ishal olduğu anlaşıldığında hemen serum bağlanması gerekti. Orasa bıraktım bugün 2.günüydü fakat kaybetmişiz. İlaç söylemiştik 1 doz polyglop da yapıldı. Çok savaştı çok direndi ama kazanamadı savaşını melek oldu

KedimVar

İnanmıyorum çok çok üzüldüm kaybınız için :'(

RuzRuzo

Çok üzüldüm melek olmus Allah sabır versin :((

Karasuemin

Allah sabır versin çok üzücü bi durum. .