Kedi Bakımı İçin Gerekli Malzemelerden Hangilerini Kullanıyorsunuz

british

bizim mahallede yavru bakıma ihtiyacı olan bi kedi var onu eve alıcaz ama daha alışverişini yapmadık maması kumu tuvaleti yatağı taşıma çantası falan gerekli malzemeleri alırken nasıl özelliklerde olanlardan almalıyım sizin kullandığınız markalar hangileri benimle tecrübelerinizi paylaşır mısınız

3 CEVAP

Luckyssss

Mama ve su kabı plastik olmamalı çünkü kansorejen 25-30 tl lik tasıma kapları var petshop ve vetlerde o uygun mama olarak maddi gücünüz varsa acana somonlu almanızı öneririm kum kabı olarak açık almanızı öneririm şindilik çünkü yavruyken kapalı wc sine yapamayabilir koku yapmayan kum alırsanız bentonit sabun kokulu veya pudra kokulu iyi olur oyuncak almanıza gerek yok kendiniz de yapabilirsiniz internetten bakarak :) şimdiden mutlu patiler :) şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

Luckyssss

Bu arada yatak almanıza da gerek yok onlar her yerde yatıyo :) ama illa istiyorsanız kendiniz yapabilirsiniz yine ona yatak :) cebinizde kalan parayada kedinize aşı yaptırırsınız bence daha hesaplı :)

british

Teşekkürler