Tavuk Suyu

Benim1kedimvar

Kendime haşladığım tavuğun suyunu ( kedim için ) nasıl değerlendirebilirim?

24 CEVAP

Luckyssss

Ödül kurabiyeleri yapabilirsin bence onla :)

Benim1kedimvar

Kendime değil bu arada . tavugu kedime haşladim:D

Benim1kedimvar

Nasil yapiliyor ödül kurabiyesi

yasement

Ver icsin seviyolar tavuk suyu

Luckyssss

Yasement karakter özelliği üşengeç :D :D aynı ben

Benim1kedimvar

Gerekli Malzemeler:
1 adet tavuk göğsü
1/2 su bardağı su
2 yemek kaşığı zeytinyağı
1/3 su bardağı mısır unu
1 su bardağı buğday unu
Böyle bi tarif buldum ama unlar konusunda tereddüt ettim

Goupe

Kedinin aşılarını yaptırıyorsanız bi sıkıntı olmaz bırak yesin. Eve kedi aldığımdan beri sinekler azaldı :D

KedimVar

Goupe kesinlikse fark ediliyor evdeki sinek azalışı. Hatta ben bazen odamda sinek görünce kedimi odaya koyuyor kapıyı kapıyorum. 5 DK sonra baktığımda sineği yakalamış oluyor :D herhalde kedilerin en çok işe yaradığı konu budur.

Luckyssss

İnternetten tariflerine bakabilirsin bi sürü var ben de istanbula gidince yapmayı düşünüyorum :)

Luckyssss

Daha önce hiç yapmadım ilk deneyimim olucak :) insallah yerler yemesinden öte insallah bişey olmaz :D köpüşede yapcam ayrıyettende :D

Luckyssss

Mesela şeklini kendim vermek ayrı bi mesele can sıkıntısı tamamen ortadan kalkıcak :D hemde eglencelide

Benim1kedimvar

Kurabiye sekillenidiriciyle olabilir

Luckyssss

Yada elinlede şekil verebilirsin :)

Cotontzu_Siri

Ben ödülü de kendim yapıyorum. Köpek maması yapmakla kafayı bozduk iyice. :D benimki meyveli ama

Benim1kedimvar

Sanırım artık ödül maması falan yapamayacağım Çünkü tavuk suyuna sinek düşmüş:D