Doğum Yapan Kedi Ne Kadar Zaman Sonra Kısırlaştırılır.

AYFER34

DOĞUM YAPAN KEDİ NE KADAR ZAMAN SONRA KISIRLAŞTIRILIR.

8 CEVAP

Denizzzzzz

Bebekler sütten kesildikten 30 veya 45 gün sonra

Reyyanhan

Kisirlastirma işleminde narkoz veriliyor . Narkoz lu kedi nasil emzirir ? Ayrıca en az yavrular 3 aylık olmalı . Ve kisirlastirdikdan sonra uzun süre sizinle kalmaya devam etmeli.. disarda mikrop kapmamasi için saldırıya ugramamasi icjn .

Ozzge

Benim de merak ettiğim bir soruydu .Veteriner yavrular 1.5 aylık olduğunda kısırlaştırılabilecegini, operasyon sonrası annenin bı 15 gün kadar daha emzireceğini söylemişti.ama erkek kedilerle karşılaşma ihtimali yoksa evdeyse kediniz tabiki siz ne kadar beklerseniz iyi.Ben dükkanda baktığım sokak kedisi için sormuştum..

AYFER34

tşk ederim benimkide sokak kedisi ama kıyamadım evimde misafir şimdi fakat doğumda yanındaydım zor bir doğum geçirdi bir dahaki sefere yanında olamayabilirim o yüzden yavrular büyüdükten sonra kısırlaştırıp besleme noktama geri bırakıcam hayatını bence daha mutlu devam ettirebilir en azından büyükşehir riskinden muaf olarak.

KedimVar

En az 1,5 aylık sütten kesilebiliyorlar ama 2-2,5 aylık olana kadar beklerseniz yavrular daha iyi olur. Ama ameliyattan sonra direk dışarı bırakmayın. En az 10 gün sizinle kalsın.

silakayici

sokak kedilerini 10 gün evde tutamayız ama onlar için nasıl olacak

AYFER34

TEŞEKKÜRLER BİLGİ İÇİN

AYFER34

BENDE OYLE DÜŞÜNÜYORM