Kopek Gozu Hakkinda

Kadirbyrk

Arkadaslar kopegimin gozlerinin alti kirmizi bu normalmi degilse neden yani insanlarin ki gibi gozlerimizin altinda kirmizi kan olurya kopegimdede ondan var ama altinda var hani direk gozunde yok tum kopeklerdede varmi?

6 CEVAP

KedimVar

Fotoğraf koyarsanız daha iyi anlaşılır.

Kadirbyrk

Fotograf cekmeye calistimda yakaliyamadim ama soyle dusunun yanaginizi tutun asagi cekin gozunuzun alti aciliyoya kanli oluyo alt kismi kopegimdede orada kan var bu her kopekte olurmu yoksa benim kopegim hasta oldugu icinmi

KedimVar

Aşağı tutup çekince oluyorsa normaldir. Hastalığı Nasıl oldu iyileşmeye başladı mı sizinki?

Kadirbyrk

3 gundur yemek yemiyordu bugun kofte yedi suyunu bolbol kendisi iciyo zaten bizde zorla agzini acarak yogurtlu nisasta veriyoruz ishale cok faydaliymis yarinda vitamin hapi alacagiz iyilesecek insallah yani suan sadece hali yok diyebilirim

Kadirbyrk

Birde ishal iste

efruzg

Tabiki bu normal bir durum her köpekte olur