Sadece Balıklı Yaş Mama

Herkese merhaba kedim için tavuk alerjisi var mı yokmu anlamak için n&D morina balıklı mamayı aldım 2 haftadır alıştıra alıştıra deniyorum 4 gündür komple vermeye başladım yiyor ve sadece balıklı yaş mama arıyorum çok uçuk bı fiyatı olmayan önerileriniz var mi

13 CEVAP

ursaminor

Animoında carny ocean kaliteli ama biraz pahalı bir mama... (6,5-7TL 80r)
Sadece balık olsun içinde diyorsanız (bizim de tavuk alerjisi sorunumuz var açıkçası ve bu yüzden hatim ettim sadece balık içerikli yaş mamaları :D)
Schesirin kendi suyunda pişirilmiş balıklı mamalarını alabilirsiniz.
Gimcatin de var aynı şekilde.
Ben içinde sadece ton balığı olanları tercih etmiyorum. Ringa, barlam, somon, hamsi filan olanları alıyorum.
Bu arada schesir'in kendi suyunda pişirilmiş somon konservesini yerken keyiften mırıldanıyor benim kızım.
Schesir 4,50-5,40TL arası fiyatları 85gr (bazıları 70gr)
Gimcatinkiler 4-5TL arası değişiyor. Ama balıklı seçenekleri çok değil haberiniz olsun.
Applaws'ın 156gr 11,87TL olan balıklı seçeneklerini de deneyebilirsiniz.

ursaminor

evet instinct çok iyi mama ama sadece balıklı dediği için karıştırmadımdı onu yasemen :)

ursaminor

Miglior Gatto'nun 405gr olan konserveleri *******ta 3,5TL
ama bakın içinde ne eti olduğu açık şekilde yazmaz bunlarda. Et ve yan ürünleri veya Et ve hayvansal türevler der. Bu da iyi bir mama olmadığı anlamına gelir. (Bu seri için konuşuyorum. Arı sütlü serisi oldukça iyi deniyor. Ben denemedim hiç)

pinarcaya

Fiyatı size uçuk gelir mi bilmiyorum ama bence en iyi yaş mama animonda carny ocean.

ursaminor

Valla veren var. Ben bir kere denedim ishalden canı çıkmıştı çocuğun. Bir daha asla vermem o yüzden :(
Çok yağlı onlar. Süzseniz de duruyor yağı üzerinde.
Siz bana güvenin schesirin (soslu denilenler) kendi suyunda pişirilmiş olanlarını deneyin
Jöleli olanları da iyi aslında, sadece karidesli olanı biraz kuru gibi, onda zorlanıyor yerken.

yasement

Schesir geldi benim de aklima. 50 gram konserveler 3.5 lira gibi birseydi. Natures variety instinct somonlu konservede de somon ve domuz var, cok zengin icerigi. Marketten light ton baligi da alabilirsiniz, suda bekliyor onlar.

yasement

Instinct mamalar da 5 liraydi 85 gram. Tahilsiz.

yasement

Evet domuz da var domuz cigerini butun cesitlere koymuslar.d en son ordekli aldim yine domuz cigeri var nasil birlesim bu midem bulandi ama olsun yesin oglum sever.d

KedimVar

Artık ben de yaş mama vermek istiyorum vet e bir daha soracağım :((

TarcinBey

Migliorgatto 405 gr 5_6 lira

Cotontzu_Siri

Naturea ton balığı ve karidesli, Schesir ton balıklı/ton balığı ve karidesli/ton balığı ve etli/ton balığı ve levrekli/ton balığı ve çipuralı/ton balığı ve somonlu/ton balığı ve herhangi bir sebzeli, Animonda carny ocean, Applaws okyanus balıklı/ton balıklı/ton balığı ve karidesli, Sapphere ton balığı ve karidesli/ton balığı ve kalamarlı, Brit Care ton balığı ve somonlu

Hepinize teşekkür ederim hepsini teker teker degerlendiricem olmadi hangisini Seviyo diye hepsinden bi tane alırım ve en heycanlandigini sürekli almaya başlarım

Benim1kedimvar

Ursaminor
Marketlerde satilan konserve baliklar verilebilir mi ?
Bazilari yağını süzdurup verebilirsiniz diyor ama guvenemedim