Kedimin Arka Tırnakları

yaseminece

Kedim Ceviz'in arka tırnaklarında fotoğrafta belirttiğim gibi aşınmalar var.Sadece ön tırnaklarını ucundan kesiyorum,arka tırnaklarına dokunmuyorum.Bu normal mi yoksa anormal bir durum mu var anlayamadim herhangi bir yerden düşmedi vs kaza geçirmedi.

4 CEVAP

BENCE ANORMAL BİR DURUM YOK. DIŞARIDAKİ KEDİLERİN DE TIRNAĞI KESİLMİYOR ONLAR AĞAÇLARA SÜRTEREK TÖRPÜLEMİŞ OLUYORLAR BİR NEVİ. AMA EVDE OLAN KEDİNİN TIRNAĞI KESİLMEDİĞİ ZAMAN BÖYLE OLMASI NORMAL DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Askusum

Tırnaklarını halida yada başka bi yerde törpülemis olabilir

Alfam

Benim kızım yatak başlıklarında törpülüyor belki sizinkide törpüleme işlemi yapmıştır tırnak kesiminden sonra olan şeyler:)

yaseminece

Çok teşekkürler:)