Kedim Kilolu Mu ?

Miril

Kedim 8 aylık ve 3 kilo ??

12 CEVAP

yasement

Degil

KedimVar

Benimki 5 aylık ve neredeyse 3 kilo. Seninki kiloluysa benimki ne? :))

ursaminor

Fıstık (tekir) 8,5 aylık ve 3,6kg veteriner kilosu çok iyi durumda dedi.

pinarcaya

Degil

ursaminor

Tekirlerde 5 kilonun üstü fazla kilolu oluyor :)
Ondan sınırda denmiştir.

Peki benimde van kedim var tekir felan diyince yazmak istedim yoksa cins karıştırmak istemiyorum zaten sahiplendim orası ayrı ama 10 Aylık 3.7 ideal mi sizce baya iri hayvanlar çünkü

gizemtrbl5

Benim kedim 5 aylık 3,4 kilo sizinki normal

Bence kedi değil kilolu olan sizsiniz.

Miril

Benim diğer kedim 1 buçuk yaşında ve 4 kilo ona burda sınırda tam diyince acaba dedim küçük olan kilolu mu :)

Miril

Anladım Teşekkür ederim

Fotodan yani

Değil :) benim kedim de 8 aylık 4 kilo