Gimcat Malt Macun

KedimVar

Merhabalar, sipariş ettiğim Gimcat malt macun bugün elime ulaştı ve üzerinde günde 6 cm verilmesi gerektiği yazıyor. Yavru bir kediye de bu kadar verilebilir mi? Bir de her gün 6 cm fazla olmaz mı? Ben eskiden haftada 3-4 gün veriyordum. Bazı malt macunlarda kiloyla orantılı olarak yazıyor. 5 aylık 2,500 kilo (sanırım) olan ve 4 yaşında 4,500 kilo olan kedilerimin ikisi de aynı ölçüde ve her gün mu yemeli?

3 CEVAP

dollfacepersian

Benim oğlum uzun tüylü ve ben her gün ve 6cm vermiyorum.Sizinkiler kısa tüylü,haftada birkaç gün 3-4 cm vermeniz yeterli olur bence

pinarcaya

Ben 6 cm vermiyorum. O kadar versem 1 haftada biter. Her gün az az veriyorum.

KedimVar

Peki haftada 3-4 gün 3-4 cm veririm ama ikisine de aynı miktarda mı vereyim. Yaşları ve kiloları arasında çok fark var.