Yavru Kediye Yetişkin Maması Veriyorum Sorun Olur Mu

ayselkuss

Alerjenik bir kedim var, 3 aylık. Bu yüzden Alerjenik kedilere özel brit care tahılsız mama veriyorum büyük kediler için. Bu bi sorun yapar mı? yanında multivitamin ve yaş mama da veriyorum.

5 CEVAP

dollfacepersian

Benim kedim de yetişkin ve alerjik bir kedi ve şuan yavru kedi bakıyorum.Yavru kedim yavru kedi maması yiyor ve bir odada kapalı yaşadığı için yetişkin kedim onun mamasını yiyemiyor.Fakat odadan çıkıp kedimle birlikte yaşamaya başladığında mamalarını ayırmam çok zor olacak.Ben oğlumun yediği yetişkin kedi maması ve sizin gibi vitamin ve yaş mamayla takviye yapmayı düşünüyorum.Ayrıca nd gibi yüksek kaliteli mamanın yavru ve yetişkin mamasının vitamin değerlerini karşılaştırdığımda çok bir fark olmadığını hatırlıyorum,yanlış hatırlamıyorsam
Sizde brit care coco ve crazy nin vitamin değerlerini karşılaştırın isterseniz.Birde yavrular Brit care coco nun tanelerini rahatça yiyebiliyor mu?

Cotontzu_Siri

yanında başka şeyler de verseniz yetersiz kalır

ayselkuss

yaş mama ve vitamin veriyorum

ayselkuss

Brit care lily veriyorum. Taneleri oldukça büyük fakat hiç zorlanmadan yiyor.

dollfacepersian

Pardon ben coco kullandığınızı sanmıştım.O zaman lilly ve crazy nin vitamin oranlarını karşılaştırmanız gerekiyor