Annesini Bulamayan Kediler

Bkaanbs

Evimin yakınında 1 anne 3 yavru olmak üzere goruyordum. Bugün uyandigimda miyavlama sesleri duydum. Kucuk kiz yavrulari kovaliyordu. Ve yavrular annesiyle hherzaman olduğu yerde degil de bizim yan sitedeydiler. Aşağı indim eski yerlerine goturmek icin yavrular kizdan korkmus birisi copun arkasina saklanmis digeri de arabanın. Ne yaptıysam gelmediler en son anneleri ariyordu bir tanesini aldi digerini de ben o yöne doğru yönlendirdim şimdi baktığımda hala yan sitede miyavlama sesi anneleri etrafta yok ve normalde olmadıkları yerdeler. Ne yapmalıyım yanasmiyorlar da . Annelerinin birakmis olma ihtimali var mi. Ama en son ariyordu. Bir de kendileri yuvalarini bulabilir mi

7 CEVAP

Luckyssss

Yemle kandırsan ?

Bkaanbs

yiyeceği alıp kaçıyor . Denemiştim. Şimdi de ortada yoklar en son küçük kız büyük gri kediyle (annesi) gittiler dedi.

Luckyssss

Anladm öbürlerine noldu ki

Bkaanbs

Hiçbiri ortada yok . Umarim birsey olmaz

Luckyssss

İnsallah yaa

KedimVar

Bizim buradaki yavrular da kayboldular. Halbuki ben onları besliyordum nereye gittiler acaba? :((

Bkaanbs

Cok korkuyorlar insandan. Kaçarken basina birsey gelir diye korkuyorum