Yavru Kedi İçin Otobüs Vs Uçak

fhatay

Anket

Otobüs
(1 oy)
Uçak
(12 oy)
Toplam (13 oy)

İstanbul'dan Hatay'a olucak. Kedi uçakta giderse kabin de olacak ama 60 TL ücreti var. Sizce uçak için 60 TL verilir mi? Gerekli mi yani yoksa otobüste sıkıntı olmaz mı?

Not: Kedi'yi sahiplendiğim zaman 3 aylık 1 yavru olacak.

7 CEVAP

Bu kedi otobüste gitse tuvaleti geldiğinde 22 saat tuvalet mi tutmak acaba biz Sivas'ta istanbula 70 tl vermiştim thy için bence çok normal hayvanın o kadar saat yaşadığı strese zorluğu deymez maddi durumunuz varsa verin

fhatay

Maddi durumum var. Ben de otobüsle taşımak istemiyorum ama bana fiyatları gereksiz pahalı geldi ne de olsa 1 KG lik ufak bir hayvan. Otobüste sıkıntı olmasa tanıdığımın yanında götürecektim ama hiç kimse önermiyor. Artık benle gelir.

Sirinkedisever

Otobüsler kalabalık olur ,etraftakiler de rahatsız olabilir kedinin tuvaleti de gelir, tutarsa kedi de rahatsız olur en iyisi uçak

efruzg

Maddi durumunuz varmış bence kesinlikle uçak

KedimVar

Otobüste sadece bagajda taşımaya izin veriyorlar sanırım. Ama uçak hayvan açısından çok rahat oluyor diye biliyorum. Uçakla götürün kesinlikle.

Cotontzu_Siri

uçak

Minnak53

Uçak