Bonacibo

efruzg

BonaCibo Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması -
Bu mamayı kullananlar var mı ?
Memnun musunuz?
Memnun değilseniz neden?

*********dan numune sipariş verdim eğer kedim yer ise felicia ile bunu kullanmak istiyorum///.

23 CEVAP

Denizzzzzz

Yalnız felicia da yerli mama ve ********* fabrikasında üretiliyor üstelik yetişkini farklı ama bonacibo kitten ile felicia kitten in içeriği %100 aynı saswce arada diyar farkı ve algı yanılmasınvar

Denizzzzzz

Sadece fiyat farkı var diyecektim diyar ne yaa :)

Benim1kedimvar

Ben bir veteriner fakultesi sayfasinda pirincin kediler icin faydali oldugunu okumustum ama orani fazlaysa herseyin fazlasinin zarar oldugu gibi bu da zararli olabilir .
Kedinizle mutlu , umutlu bol ömürler çok tatlıymış '.'

yasement

Pro choice da aynı fabrikada üretiliyor başka yerli mama denemek isteyenler varsa

LASTBLOOD89

biz BonaCibo Kitten Tavuklu yavru kedi maması kullanıyoruz gayet memnunuz taptaze mama ve kedime çok iyi geliyor kedim severek yiyor ve çok sağlıklıyız *********.comdan alıyoruz biz de çok memnunuz yaklaşık 1 veya 1 buçuk aydır kullanıyoruz içeriği çok iyi bir mama gibi geldi mama kısırlaştırınca da bonaciboya devam etmeyi düşünüyoruz rahatlıkla kediniz de severse kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Benim1kedimvar

Kisir kedinize ********** kullanmanizi tavsiye etmem. Biz bonacibo kitten kullaniyoruz veterinere mamayı atmıştım içeriğine bakması için içeriği gayet güzel normal bir mama dedi kuzulusu büyük oluyor ve kokusu çabuk gidiyor kokusu gidince kedim onu yemiyordu ama tavuklusunun kokusu gitmiyor ve gerçekten taptaze kaliteli olduğu çok belli oluyor uzun vadede ne olur bilmem ama veteriner kullanabilirsiniz demişti Ama kısır kedi için kullanmanızı önermiyorum yanında da güzel bir yaş mama ile desteklediğiniz zaman güzel ve besin ortaya çıkıyor biz iki kilo sipariş ettik bir kilosu bitti kedime golosi de almıştım ama golosoyi sevmiyor yemiyor O yüzden onu da Sokak kedileri için değerlendirmeyi düşünüyorum ma Bonaciboyu seviyor Micho almanızı kesinlikle önermiyorum başkası ne der bilemem ama benim incelediğime göre güzel değil . bonacibo kotten tane yapıları kedim için çok uygun kedim seviyor önceden kuzulusunu sadece ölmemek için yiyor gibiydi Ama bunun miktarının tamamını gerçekten düzgün bir şekilde yiyor düzene girdi gibi ama gerçekten kısırlaştırılmış kediler için olanını önermiyorum Siz ne düşünürsünüz bilmem ama Ben kedimi kısırlaştırdıktan sonra ********* kullanmayı düşünmüyorum simdiden mama araştırıyorum

Cotontzu_Siri

Fazla tahıl, az et, yetersiz değerler, en önemlisi yerli marka. Felicia varken niye bunu alsın ki bir insan?

Benim1kedimvar

Deniz
Siz kediniz icin ne kullaniyosunuz

Denizzzzzz

Bende bonacibo kıllanıyorum zaten başka mama da yemiyor :)

Cotontzu_Siri

Ben içerikleri arasında bayağı fark gördüm. Ama köpek maması.

Cotontzu_Siri

Felicia kullanın bu hiç iyi değil.

Benim1kedimvar

Taurinden dolayi

Denizzzzzz

Hamileliği ve emzirme sürecinde evt ama artık bu süreç bitti bende mama arayışındayım bonacibo yetişkin tavuklunun pirinç oranı yülsek onu kullanmayı düşünmüyorum sanırım felicia ya geçicem

Benim1kedimvar

Mamadan memnun kaldiniz mi ?

efruzg

hayır hiç memnun kalmadım nd mamaya geçeçeğim ..