Zuzuyada Acana Mı Alsam Yada Felicia Mı Alsam

Luckyssss

Arada kaldım acana yı yer mi acaba

27 CEVAP

HAY_DOST

Hayır bozita çok fazla kötü

Cotontzu_Siri

Deneme boyunu isteyin. Yerse alırsınız.

Cotontzu_Siri

Buradan isteyebilirsiniz Şadanlar Pet

Luckyssss

Tesekkürler :)

Luckyssss

İletişim kısmındanmı isticem nasıl temin edebilirim :)

Cotontzu_Siri

İletişim kısmından isteyin ya da mail atın.

Luckyssss

Tesekkürler:)

HAY_DOST

Bonacibo kullandığınızı farkında mısınız?

Cotontzu_Siri

Kullanmıyor. Kullanayım mı diye soruyor.

HAY_DOST

Felicia bonacibo fabrikasında üretiliyor

HAY_DOST

İçerikleri tamamen ayni

HAY_DOST

Felicia
®
Small & Medium Breed Puppy,
optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile köpeğinizin metabolizma ve kemik gelişimini destekleyerek sağlıklı büyümesi için formüle edilmiştir.

Kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden ve hassas sindirim sistemine sahip yavru köpekler için idealdir.

Sağlıklı Büyüme
Felicia
®
Puppy
yavru köpeğinizin sağlıklı büyümesi ve metabolizmasının ideal çalışmasına yardımcı olarak uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Ayrıca formülündeki optimum mineral dengesi yavru köpeğinizin kemik gelişimini destekler.

Bağışıklık Sistemine Destek
Felicia
®
Puppy
içeriğindeki doğal prebiyotik lifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.

Yüksek Sindirilebilirlik
Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas pişirme işlemine tabi tutulması
ile Felicia
®
Puppy
maksimum sindirimin sağlanmasına yardımcı olur
ve tavuğa duyarlılığı olan yavru köpekler için idealdir.
İÇİNDEKİLER:
Kurutulmuş Kuzu Proteini (%29), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%21), Baldo Pirinç (%18), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2,5), Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligosakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu.

BU FELICIA

HAY_DOST

Kedi Mamaları
Köpek Mamaları
Akvaryum Yemleri
Temiz Reyonlar
Benim Ürünlerim

BonaCibo Puppy Lamb & Rice Taze Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Köpek Maması

12 aya kadar tüm ırklardan yavru köpekler için hazırlanmıştır.

BonaCibo Puppy Lamb & Rice; Kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden ve hassas sindirim sistemine sahip yavru köpekler ile hamilelik ve emzirme dönemindeki köpekler için idealdir.

Paket Fiyat Adet
15 Kg 14 gün önce üretildi 99,25

Ürün Açıklaması
Diğer

BonaCibo Puppy Lamb & Rice, optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile köpeğinizin metabolizma ve kemik gelişimini destekleyerek sağlıklı büyümesi için formüle edilmiştir.

Kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden
ve hassas sindirim sistemine sahip
yavru köpekler için idealdir.

İÇİNDEKİLER:Kurutulmuş Kuzu Proteini (29 %), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (21%), Baldo Pirinç (18%), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avize ağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği tozu.

SAĞLIKLI GELİŞİM
Bonacibo Puppy Lamb & Rice, yavru köpeğinizin sağlıklı büyümesi ve metabolizmasının ideal çalışmasını sağlayarak uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Ayrıca formülündeki optimum mineral dengesi yavru köpeğinizin kemik gelişimini destekler.
BAĞIŞIKLIK DESTEĞİ
Bonacibo Puppy Lamb & Rice içeriğindeki doğal prebiyotiklifler bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini sağlar ve patojenlerin zararlı etkisini azaltır, böylece bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.
SAĞLIKLI SİNDİRİM SİSTEMİ
Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile Bonacibo Puppy maksimum sindirimin sağlanmasına yardımcı olur ve tavuğa duyarlılığı olan yavru köpekler için idealdir.

BU DA BONACİBO

HAY_DOST

İkiside aynı fabrikada üretiliyor ben ziyaret etmiştim fabrikayı