Tırmalama Tahtası Alıştırma

sarpyilmaz

Arkadaşlar kedimi tırmalama tahtasına nasıl hızlıca alıştırabilirim ?

5 CEVAP

Minnak53

Kedinizi alın tahtanın yanına gidin sonra küçük top birşey varsa tahtanın tepesine koyun ona göstererek kenarlarına sizde tırnaklarınızı sürtün görsün sizi sonra aynısını yapmaya başlar.

efruzg

Tırmalama tahtasının etrafında en sevdiği oyuncaklar ile oynatın , tırmanıcağı şekilde yüksek tutarakta böylece hızlı alışacaktır benimki öyle alıştı :)

KenanKral

o kendi zamanla alışır

Reyyanhan

Ben eli m le tirmalama tahtasına torpu yaparak alistirdim . Elime saldirayim derken tahtayı keşfetti Bu yöntemi de deneyebilirsiniz

mia1598

Koltuğu tırmalamaya calistiginda veya kendini orda gerdiginde alin tahtaya götürün iki patiaini de sürün alışacaktir