Tavuklu Mamaya Geçiş

ilknrdaisy

Kedim uzun zamandır pro plan somonlu kisirlastirilmis kedi mamasini kullaniyor, memnunuz bugüne kadar bir sorun yaşamadık ancak daha kaliteli en azından verdiğim paraya değecek bir mama arıyorum.( Acana orijen vs. Butcem yetmiyor maalesef.) arastirmalarim sonunda N&D Düşük tahıllı Kısırlaştırılmış kedi mamasına karar verdim. Bu mama tavuklu. Bu sıcak havalarda uzun zamandır balikli mama kullanan bir kedinin tavuklu mamaya geçişinde sorun olur mu? Tek korkum şuan bu maalesef.

1 CEVAP

Minnak53

Direk geçiş yapmayın 1 hafta eski mama ve yeni mamasından karıştırarak verin sonrasında damak tadına kalmış pisiciğinizin :)