Çok Acil! Barınaklar Sokak Kedisini Tedavi Eder Mi

mia1598

Arkadaslar bir kedi bulduk ön patisi kırık sandık fakat ön patisi yok ya doğuştan ya da birisi yapmiş. çok bitkin halde .eve getirdik ama benim kedin saldirmaya calistigi icin ve cok pis oldugu icin balkonda sıcak bir yer yaptik. ama yemek yemiyor ve su icmiyor yarin şıringa ile besleneye calisacagim. baribaklarda veteriner varmidir.bu kediyi götürsek muayne ederler mi?? tedavisi yapilirsa yikayip ilan vereceğim.

17 CEVAP

mia1598

sık sık ziyaret edeceğim ve her gittigimde de israr edecegim açıkçası benden bıksalar bile gidecegim umarim alabilirim

Cotontzu_Siri

Belediye veterinerine götürebilirsiniz

Reyyanhan

Herhangi bi vet götürüp sokaktan bulduğunu durumunuz olmadığın ı söyleyin . Bakmak zorunda . Bakmazsa da şikayet edin.

Minnak53

Kedicik hakkında hayırlısı olsun o iyi olsun sizde çok büyük çaba harcadınız gerçek bir hayvansever olarak, bilmediğimden soruyorum pisiyi bırakmak istemiyorsanız siz değil de ertesi gün başkası gitse baksa bu kediyi sahiplenmek istiyorum falan ne bilim hem en azından akıbetini de öğrenmiş olursunuz nasıl bir yerdi barınak size oradakiler güven verdi mi :(

Reyyanhan

Ne sacma birşey. Sokakta bulduğunuz belli değil mi zaten . Sahipli kedi belli olur. Sahiplenmenize karisamazlar.

Tsubasa9

Bence en yakin zamanda tekrar gidin. Onunla ilgilendiğinizi isin pesinde oldugunuzu bilsinler. Daha önceki tecrübelerime göre söylüyorum bunlari.

KedimVar

Barinaklar yapar mi bilmiyorum ama vet inize konusup sokakta bu halde buldugunuzu soylerseniz yardimci olur size ucret talep edecegini sanmam.

Minnak53

Hangi şehir acaba..evet barınaklarda hekim var tedavi ettirebilirsiniz eğer yakınınızda varsa .. çok üzüldüm umarım toparlar ya :(

mia1598

İstanbuldayız yarın yakindaki barinaklari ve veterinerleri arayacagiz.Umarım iyileşir ve onun bir patisinin olmayişini umursamayan yeni sahibiylr kavusur :(

Minnak53

Barınaksa esenyurt barınağı yakın ise mutlaka götürün derim geçenlerde tv de gördüm muhteşem bir barınak içerisi tertemiz ve parkları oyun alanları havuzları herşeyleri var örnek barınak olarak seçilmiş yakınsa tavsiye ederim.. hatta müge anlının prog gösterilmişti netten bakın isterseniz muhteşem biryer ..

mia1598

fazla uzak degil yarin ilk orayi arayip götürürüz tedavisi yapilinca biraz kilo almasi icin birkac gün evimizde bakacagiz çünkü dokununca bütün kemikleri hissediliyor. faha sonra ilan verecegim internete eger bulamazsak esenyurt barinagina birakiriz çünkü diğer barinaklara güvenemiyorum

Reyyanhan

Sen iyileşmesine yardım et. Dediğim gibi gittiğin her yerde ücretsiz bakmak zorundalar. Şikayet ederim de. Yer bulmasına bende yardımcı olurum...

KedimVar

Evet sokaktan kurtarilmis sakat bir hayvana ucretsiz bakmalilar

Minnak53

mia1598 : yakın ise oraya götürmen en doğru karar olur ist diğer barınaklar gerçekten facia katılıyorum. Umarım iyileşir iyileşince de oraya bırakman yada kendi tanıdığın güvenilir birine sahiplendirmen doğru bir seçim olur , bizi haberdar et gelişmelerden iyi geceler ..

mia1598

Bizim eve çok yakin bir barinak varmış gittik anlattık aldilar kediyi biz tedavisi yapildiktan sonra sahiplenmek istediğimizi söyledik fakat sahipli hayvanlarin bakiminin yapilmasinin önüne geçmek icin bize verilmiyormuş o yüzden o barınakta tedavi edildikten sonra sahiplendirilecek