3 Aylık Yavru Kedim Hasta Olabilir Mı?

Yarenik2

3 aylık yavru kedim bugun bir anda değişik sesler çıkarmaya ardından nefesi kesilir gibi olup kustu, ilk kusmugunda sadece mama vardı. Az önce de üç kere kusma nöbeti geçirdi ve son kusmugunun içinden sanıyorum ki kulaklığın şeffaf kulaklık kısmı çıktı normalde etrafta bırakmam ama nasıl olduysa bulmuş. Böyle birşey yaşayan var mı inanılmaz korkuyorum başında nöbet tutuyorum :( tükürük sarı renkliydi

10 CEVAP

Reyyanhan

Yanlis yönlendirmek istemiyorum sadece kulaklık kısmını tutturma ve çıkardıysa sorun kalmamış demektir. Ama başka şeyler de yutmuş olabilir . Ayrıca kusarken zarar görmüş de olabilir mıNik sonuçta. Bizim cevaplarımiz yeterli gelmeyecektir. Acil olarak vet götürme niz gerekli . Ne olur ne olmaz. Aksatmamak lazım. Geçmiş olsun minige

dollfacepersian

Hangi şehirdesiniz acaba? Bulunduğunuz şehirde yaşayan ve kedisini güvenilir bir veterinere götüren mutlaka vardır diye düşünüyorum

yasement

Evet tabi. Bircok kisi vardir kucuk yabanci cisimler yutan. Bizimki 7.de cikarabilmisti :/ ciktiysa problem kalmamistir

yasement

Bizim ilk mama digerleri beyaz köpüktü istifralar

Reyyanhan

Tutturma
☆ yutmussa

Reyyanhan

Tekrar ederse sıkintı demektir .. başka şeyler yutmadigindan emin olmanız gerekir.

Yarenik2

Ya üçüncü de çıktı endişlenedim benim panik çığlıklarımdan kuzucuğum da korktu. Kusma sonraları iyi hareketli tekrar kusacak diye aklım çıkıyor oturduğum bölgede hafta sonu açık veteriner yok maalesef ki nasıl yapacağım bilmiyorum :/

Reyyanhan

Sürekli gittiğiniz bir yer varsa telefon ile arasanız .

Yarenik2

Alalı cok uzun olmadı parazit aşılarını yaptırmak için götürdüğüm bir yer vardı. Normalde aşı zamanları mesaj geldi bir hafta önce karma için götüremedim, bilindik aşılar mesajla gelirken adı duyulmamış saçma sapan ismi cismi olmayan aşılar için de beni telefonla aradılar yani senin anlayacağın ortada aşı falan olmayacak o şekilde para kazanmaya çalışıyor... Bunu bildiğim içinde güvenip ona emanet edemem

Yarenik2

İstanbul esentepe gittiğim veterinerle ilgili sorunumu paylaştım ve hafta sonu kapalı oluyor çoğu yer direk arabayla imkan sağlayanileceğim 7 24 açık bi yer de bulunmuyor oturduğum yerde