Kedimin Isırması

yaseminece

Kedim 4 aylık ve hala beni ısırmaya devam ediyor.Tırmalama huyu çok şükür geçti,sinirini tırmalama tahtasından çıkarıyor artık:) Fakat hala ısırması geçmedi elimle oynamaya alıştırmadığım halde.Cinsi tekir bununla alakalı olabilir mi? Ve ısırması geçer mi,geçerse ne zaman geçer?

5 CEVAP

Reyyanhan

Benim en miniğim 5 Aylık . 2 3 haftadır isirmiyor . Ne el ne ayak bırakıyordu. Ki hala daha ısirmaya çalışıyor . Sabır diyoruz elimize uzanın ca oyuncakla dikkat dağıtıyoruz . Zamanla bitecek ama :) denemenizi tavsiye ederim

efruzg

Benimki de ısırıyor :( önceden can yakmazdı ama büyüdükçe dişler can yakıyor valla hayır diyorum bir iki yalıyor bidaha :( umarım en kısa sürede bırakır . Bazen ellerime kolanya sürüyorum o zamanda gelmiyor

yaseminece

Umarım,öneriler için teşekkürler:)

miapaw

ısırdığında yüzüne doğru üfleyin 2-3 kere bir süre sonra alışır. benimkiler de öyleydi artık parmağımı uzattığımda önce bi parmağıma bakıyor bi bana bakıyor sonra ısırmak yerine yalıyor

yaseminece

Teşekkürler,deneyeceğim:)