Kedi Kaplumbağalara Alışabilir Mi?

ekind

evimde iki adet su kaplumbağası var. kedi evime geldiğinde kaplumbağalara içgüdüsel olarak saldırmasından veya onlara herhangi bir şekilde zarar vermesinden korkuyorum. bunu nasıl engelleyebilirim. kedi kaplumbağalara alışabilir mi?

8 CEVAP

LindaKibrit

Sorunuzun cevabını bilmiyorum fakat. Bu konu ile ilgili bir şey söylemek istiyorum. Kedinizin kaplumbağanın suyundan içmemesine dikkat edin. Çünkü içerse kaplumbağalarınız ölebilir. Siz görmezken falan içebilir belki. Erişemeyeceği bir yerde durda daha iyi durur :)

ekind

bu içimi gerçekten çok rahatlattı, teşekkür ederim

LindaKibrit

Olur*

ekind

bunu dikkate alacağım, teşekkür ederim

efruzg

Profil imde de görüldüğü üzere iki adet kaplumbağam var kedim onları seyretmekten başka hiç birşey yapmıyor içiniz rahat olabilir ama belki Benimki yapmıyor başka kedi yapar (gider suyunu içer vs) suana kadar hiçbirşeyini görmedim . Sadece gidip dakikalarca onları izliyor:)))))

efruzg

Rica ederim :):)

Benim1kedimvar

LindaKibrit
Neden kedi suyunu içerse kaplumbağa ölür

nyancat

Benim kedim kaplumbağa ile birebir karşı karşıya geldiğinde korkmuştu hiç dokunamadı bile sanmıyorum zarar vericeğini