Kediciğim Ve Doymayan Göbüşü??

Bal_lokma

Merhaba kedime baharatsız haşlanmış bezelye / tavuk /yumurta / yoğurt bazende az miktarda ekmek veriyorum ama doymuyor bezelye yi mesela yarım çay bardağı civarı veriyorum ama yine de doymuyor mutfakta dolabı patiliyor bezelyenin hastası çok fazla vermekte istemiyorum sıkılmasın diye başka ne verebilirim bütçeme uygun bi iki mama denedim birini çok sevdi ama sonra yemedi tekrar evde hazırlayabiliceğim denenmiş ve zararsız tarifleriniz var mı ? (Tuxedo erkek 4 aylık 2.500 kilo )

12 CEVAP

Reyyanhan

Yerim ya. Nasıl büyümüş o. Gramlardan kilolara geçiş yapmışız :) masallah . Haşlanmış ve tuzsuz etler verebilrisnz kıymalı yumurta verin ;) tuzsuz baharatsiz ben bazen tavuk ve balık haşlayıp ( haşlanmış balık iykkk) karıştırıp veriyorum . Bunlara yag eklemeyin. Çok güzel tarifler var nette bakın isterseniz

Bal_lokma

Bulunduğum şehirde kedi ve köpek malzemeleri bulunan tek bir yer vardı orasıyla da anlaşmazlık yaşadık ve zaten denediğim mamalarddan hoşlanmadı neden bilmiyorum brit care ve whiskas denedim brit care baya güzel yedi bitirdi sonra tekrar yemedi 2 kilo ama whiskas hiç sevmedi bi mama daha denemiştim onuda sevmedi bi süreliğine normal beslemek istitorum sonra koca bir paket mama alıcam oğluma zaten

Bal_lokma

Evet reyyanhancım göbeği sarkıyo resmen görmen lazım o kadar tatlı olduki benim minik meleğim allahım esirgesin :)

Reyyanhan

Yerim onu şebek ya :) nazar degmesinn

fhatay

Mama vermiyorsanız mama verin. Kilosu iyi. Mama olarak uygun fiyatlı bir şey isterseniz BonaCibo alabilirsiniz.

batuhantopcu

Maşallah kilosu 2 yaşındaki kedim kadar :)

batuhantopcu

Benimki dişi 2 yaşında 3kilo

fhatay

Batuhan senin kedin de zayıf geldi belki cinsi öyle.

yasement

Maşallahı var ama erkek kedilerde normal kilosu:) Ekim doğumlu kedim mayısta 3 kiloydu zayıf geliyodu gözüme. Şimdi 4.5 kiloya yaklaştı normal geliyo.

yasement

Ciğer de verin bu arada tavuk ciğeri. Yürek mürek karışık paketlerden alıyorum ben

Bal_lokma

Teeşekkürler önerileriniz için

Bal_lokma

Benim oğluşum biraz obur verdiğimle doymazsa buz dolabını patiliyo yoksa mutfakta koşuşturup ekmek arıyo hiçbirşey bulamazsa masada ki meyveleri dişliyo :-D