Kedimin Şampuan Bitti Neyle Yıkabilirim

Nursenaaaa

Arkadaşlar kedim kapı açıkken aprtmandan aşığa inip depoda 2 gün kalmış biz kaçtı zanlediyorduk
Çok pis ve evde şampuanı bitti 21:33 Hiçbiryerde açık yer yoktur Neyle yıkabiliriim

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bebek şampuanı

Cotontzu_Siri

Mümkünse doğal ve saf bir şampuan tercih edin. Uni baby olabilir. Yeni doğanlar için olan şampuanlardan almanız daha iyi olur.

pamuk18pamuk

Ben kedimi bebek şampuanıyla yıkıyorum

Nursenaaaa

Aklıma gelmemişti Teşekkürler hemen satan bir yerden alıcam

Nursenaaaa

Tamamdır sağolun

Benim1kedimvar

Ben bebek Şampuanı dediğimde Ph degerlerinden falan bahsetmislerdi birileri .
ama acil durum oldugu icin olabilir. Ben de bir kac kere
Acil durumda onunla yıkadım. Acikcasi memmun kalmadım:/ kuru sampuanla yikama sansiniz varsa onunla tarayin

Nursenaaaa

Kedim evden kaçmıştı Ve oldukça pisdi bende kedimi sürekli yıkmayıyorum kuru şampuan var fakat suyun yerine gelmiyor sadece koku veriyor

Nursenaaaa

Tamamdır sağolun

Cotontzu_Siri

Benim1KedimVar
Bendim o. Ama bu acil durum ve tek şansı bu.

miapaw

kedi yıkanmaz