Kum Koku Değişimi :(

efruzg

Kedim icin mio pudra kokulu kullanıyordum aldığım yerde pudra kokulu bitmişti . Portakal ve lavanta kokulu aldım . Bugün portakal kokulu olanı açıp kullandım çok azda önceki pudra kokuludan karıştırdım . Evde 8saat yalnızdı geldiğimde hiç tuvaletini yapmamış /büyük-küçük (normalde yapardı) şimdi halada yapmıyor girmiş içine eşelemiş etraf biraz batmış ordan anladım . Koku değişikliğinden mi yapmıyor napabilirim bu durumda yapar mı illaki :( başka yere baktım belki yapmıştır diye yapmamıştıı

6 CEVAP

HAY_DOST

Ben ever clean kullanıyorum memnunum kokulu kumlar zaten hiç bi işe yaramıyor genelde hep tozlaşıyor bu da kediler için zararlı kokusuz ve doğal bir kum tercih etmeye çalışın

efruzg

Öner'i icin teşekkür ederim ama :)

efruzg

Evin başka göremediğim yerlerine yapar mı birde :/ ?

miapaw

kokudan olacağını zannetmiyorum bir süre sonra yapar elbette. ayrıca evin başka yerine yapacağına neden oraya yapmasın ki? gerçi belki o kokuyu sevmiyordur.

efruzg

Hep pudralı kullandık sevmeyip belki farklı yerine yapabilirdi belkide yaptı göremedim bilemiyorum ki . Anlamadım yani neden yapmadığını geldigimde mutlaka yapmış olurdu . Koku ya bağladım ben sebebini .aslında çok portakal kokusu mevcut degil pudra da koku odaya dağılıyordu bunda çok koku yok. Ama seçemedi galiba

efruzg

Kumumdan memnunum.. sadece koku değişikliği yüzünden mi yapmıyor onu sordum :(