Kilo Ve Oyun

Merhaba benim kedim 10 aylık 3.7 kilo ama Van kedisi iri bı kedi ve kısır önceden çok oynar hiç yorulmadan artık tekrar eski oyuncaklarını çıkardım ama hiç ziplamiyo hemen ağzını açıyor ve soluk soluğa kalıyor abimin kedisinee 10 aylık kısır değil 2.5 kilo felan ve pamuğun küçüklüğü gibi oyunuyor hala üzülüyorum bu kadar oynamamasina mutsuz değil ama yani

7 CEVAP

miapaw

buradaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Hepsi evde var kedi arkadaştan var oda koşturuyor pamuğu ama hemen ağzını açıyor ve soluk soluğa kalıyor lazer ip pamuk poşet topu ama artık lazerin yüzüne bile bakmıyor zaten günde 5 dakikadan fazla onunla oynamıyorum piskolojiisi bozulmasın diye

miapaw

kilosu normal gözüküyor mutluysa sorun yok bence havalar çok sıcak normaldir yorulması

Teşekkür ederim :)

Dide

Kısırlaştırılmış kediler için olan mamadan kullanıyorsunuz değil mi aksi halde kısırlaştıktan sonra normal manaya devam ederseniz obez oluyorlar

dollfacepersian

Dide
Kedi kilo almaya meyilli değilse obez falan olmuyorlar. Kedim 1 yıldır kısır ve kısa bir dönem haricinde kısır kedi maması kullanmadım. Gayet iyi kilosu,hatta zayıf denilebilir

Royal canın 37 kisirlastirilmis suan da n&D düşük tahlili balıklı mama kullanıyorum peki kilosu sizce normal mi