Yavru Kardeş Kedilerim Mama Kavgası Yapıyor.

miapaw

henüz 2-3 aylık olan kardeş kedilerim arada bir birbirlerini ısırıp kafalarını tekmeliyorlar. bu oyundur diyip pek önemsemiyorum. bir de erkek olan dişi olanı biraz sert ısırıyor sanırım canı yandığı için bağırıyor.

ama asıl rahatsız edici olan aynı kaptan mama yiyemiyorlar. erkek olan dişiyi yaklaştırmıyor. hırlıyor pençe atıyor kaçırtıyor. kaplarını ayırdım. dişi olan erkeğe yemek yerken hiç yaklaşamıyor artık. ne yapılabilir bu terbiyesiz için?

2 CEVAP

SelinTuksal

eğer sizin için ayrı kaplardan yemeleri sıkıntı olmayacaksa böyle devam edin bence

miapaw

şimdilik öyle gözüküyor normalde de kavga etmesinler de yeterli