Ne Yapabilirim?

Hlnyz_

Kaplumbağam daha yavru.Aldığımda çok hareketliydi ama bu aralar hareketsiz ve gün içerisinde uyuyor ben hasta olduğunu düşünüyorum kabızlık belirtileri var.İyileşmesi için ne yapabilirim?
Kuru yem veriyorum.

2 CEVAP

cute_catTR

bence veterinere götürün önemli bir şey olabilir kaplumbağalar çok saçma birşeyden bile ölebilir küçücükler çünkü:)

Merhaba 5 yaşına kadar sağlık sorunlarıyla uğraştığım bir kırmızı yanağım vardı. Kesinlikle veterinere götürmeni tavsiye ederim. Su sıcaklığı besleme sıklığı hakkındada iyi bir araştırma yapmalısın. Çok hassas yaratıklardır. Veteriner tavsiyesi ile aldığın vitamin ve ilaçları kullan hayvan dükkanlarında satılanlar olmamalı olsa bile bu veteriner tavsiyesi ile olmalı. Sonuçları bildir lütfen. Umarım bir sorunu yoktu ve var ise hemen iyileşir. Sevgiler :)