Ense Damlasından Bir Ay Sonra Yeniden Pire

limtrf

Merhaba arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi bir ay önce damla yaptırdık aldığım kedi o zamanlar pire doluydu o bir haftaya geçti çok şükür diyordum ki 4-5 gün önce üstünde yine bir tane pire gördüm. Arada yumurtalarını görünce alıyorum. Çoğalmadılar sadece bir tane görüyorum. Ense damlasının etkisi 3 ay diyorlar o yüzden gitmek istemiyorum
Limonlu su, sirkeli su meselelerini araştıramadım son günlerde çok yoğunum geçmiş soruları da kontrol edemedim kusura bakmayın.
Damlaya gitmek zorunlu mu yoksa karışımlar işe yarar mı cevaplarınızı bekliyorum

3 CEVAP

Reyyanhan

Endişe etmeyin kedinizi ısırıp ölüp gider . Ben taragina sirke döküp taradım sürekli . Benim kedimin ağzına burnuna giriyorlar di okadar çoklardi yani.

Cotontzu_Siri

Ense damlası korumaz, tedavidir. Etkisinin bilmem kaç ay sürmesi diye bir şey yok. Yeniden yapmalısınız damlayı.

miapaw

Kendiniz de yapabilirsiniz damlayi