Kediyi Nasıl Kurtarabilirler

KenanKral

Arkadaşlar mrb. Arabamizin altında bulduk.yeni doğmuştu. Daha eşiyle birlikte doğmuş . Göbek bağını temiz bir makas ile kestik . küçüğümuz un vücudu çok soğuktu . sıcak suyun yanına koyduk .Arkadaşlar ne yapmamız gerekiyor

2 CEVAP

tugcesenbas

Başka bir gönderide de hangi şehirde olduğunuzu sormuştum lakin eğer ay ı şehirde olma gibi bir durum varsa benim şu an doğum yapmış üç haftalık bebekleri olan bir kedim var. Süt annelik yapabilir. Ayrıca daha önce iki tane bu şekilde annesiz bebeğe de bakmış olup nasıl bakılacağını bilmekteyim. Yardımcı olabilirim size. Ki biz sahiplendik, biz istiyoruz derseniz de her daim iletişimde olup emmeyi bıraktığında ya da en azından bir ayı geçip kum eğitimi alabilecek ve mama yiyebilecek durumda olduğunda size geri de verebilirim.

veteriner şart