Kedim Yattıgı Yere Dıskılıyor

kedisvr

kedım suan 5 aylık.. bahcede bakıyorum. normalde hep topraga dıskılardı. bugun farkettım kulubesının ıcındekı mınderın ustunde sekılsız dıskı vardı.ıshal olabılır dıye dusundum..kedım sureklı su ıcıyor..hıcbısey yemek ıstemıyor..nesesız gıbı.ne yapmalıyım.ıshal ıcın haslanms tavuk patates karısımı verılebılecegını okudum dogrumu.

1 CEVAP

yasement

Evet verilebilir ama veterinere götürseniz iyi olur çünkü hasta galiba anlattığınıza göre