Kabız

Hlnyz_

Kaplumbağam yavru.Verdiğim yemden dolayı kabız olduğunu düşünüyorum iyileşmesi için ne yapabilirim??

4 CEVAP

efruzg

8.9yıllık kaplumbağalarım var ilk defa sizden duyuyorum . Nasıl anladınız kabız olduğunu ?

efruzg

Hangi yemden kullanıyorsunuz resim yükleseydiniz keske soruya

Hlnyz_

İlk aldığımda çok hareketliydi bugünlerde hareketsiz ve gün içerisinde uyuyor.Kaplumbağamda kabızlık belirtileri olduğu için kabız olduğunu düşünüyorum internetten araştırarak bu düşünceye vardım.

Hlnyz_

Yeşil renkte balık yemini veriyorum kuru bir yem olduğu için hastalanmış olabilir