Köpeğim Yalniz Kalacak

Merhabalar, hemen konuya gireyim, benim köpeğim var adı Fox 7 aylık ve bu köpeğe 2 aile bakıyoruz. Biz apartmanda olduğumuz için bizde değil diğer sahibinde. Biz bu köpekle ablam ben bide diğer sahibi baya ilgileniyorduk 5 aylığa kadar. Ablam okulu bittiği için ise başladı köpek ben ve diğer sahibi kaldik. Önümüzdeki ay diğer sahip de ise basliyacak. Benim okulumun açılmasınada az kaldı. Aslında istemeden de aklıma köpeği başka birine vereyim cümlesi geliyor çünkü çok ilgilenemeyecegim. Buralara kadar gelecegimi düşünmedim çünkü diğer sahibi emekli birisi o hep kalır diye. Ben bu köpeğe az ilgi göstermek durumun da kalacağım sizce başka birisine vermeli miyim aksi halde köpek yalnız kalacak

3 CEVAP

yasement

Hayır bence köpekler sahiplerine bağlandığı için ayrılınca çok etkileniyorlar. Burda çok konu açıldı eski sahibinden aldığımdan beri keyifsiz zorla yemek yediriyorum aylardır diye. Günde birkaç saatiniz varsa ilgilenebilecek, sahiplendirmeyi düşünmeyin derim.

HAY_DOST

Onu güzel bir yuvaya sahiplendirseniz çok iyi olur

Mineladyy

Bence sahiplendirmelisin