Nereden Sahiplenmeliyim

kedi sahiplenmek istiyorum sizce nereden sahiplenmeliyim?

5 CEVAP

Benim1kedimvar

Sokak , veteriner , ilanlar ,barınak

kedi_55

Barınaktan daha iyi bu sitede yalan yanlış ilan koyanlarda var barınakta bakımlı kediler var sokaktaki bebekleride sahiplene bilirsiniz cins ırk renk ayrıımı yapmayın satın almayın sahiplenin

Cotontzu_Siri

Petshoptan almayın. İstediğiniz tür varsa bir cattery veya çiftlikten alın.

KedimVar

İstediğin tur varsa bile petshoptan alma. Bence sokaktan al ya da barınaktan en çaresizi onlar bence.

Sercios

Pet shop istedin tur varsa yoksa sokaktan veterinerden barinak