Nereden Sahiplenmeliyim

kedi sahiplenmek istiyorum sizce nereden sahiplenmeliyim?

7 CEVAP

Reyyanhan

Sahiplendirme bölümunden

Cotontzu_Siri

Sokaktan

Karasuemin

Sahiplenmek hayvanın cinsine veya sevimliliğine göre olmasa daha iyi olur butun hayvanlar yardıma muhtaçtır o yüzden bence sokaktan bulabilirseniz hayvanlara daha çok yardımınız olur

Cotontzu_Siri

Bugün dışarıda çok güzel bir yavru kedi gördüm. Rengi siyahtı ama patilerinde çizme gibi beyazlıklar vardı. Foto çekemedim ama. Misty de buraya geldi, cins kedi meleziydi belli. O da çok güzeldi. Sabredin, mükemmel kedi ayağınıza gelecek. ;)

Cotontzu_Siri

Yalnız sinir olduğum bi şey var. Aylarca aradığım gibi bir köpek sahiplenmek için internet, barınak, sokak... neresi varsa baktım. Pes edip satın aldıktan sonra sokakta karşıma bir sürü öyle köpek çıkmaya başladı. :/ Daha çok benim değil de, annemin standartlarına göre bir köpek arıyorduk.

Mineladyy

Sahiplendirme bölümünde çok minnoş kediler var