Takmış Durumda

Cotontzu_Siri

Daha önce bir köpek dışarıda bize havlamıştı. Köpeğim bizi korumak için ona havladı, o da daha çok havladı. Ayrılana kadar böyle devam ettiler. O köpeğin sahibi bizim yürüyüş yaptığımız yerde oturuyor ve her geçişimizde görüyoruz. Sorun şu ki birbirlerini her görüşlerinde havlıyorlar. Onların arasını nasıl düzeltebilirim?

17 CEVAP

ursaminor

Küçük ırklar çok kinci oluyor Ezgi maalesef :D

Reyyanhan

Ezgi ya . Elim kadar minicik bi köpek gördüm tüysüz 2 yaşında . O köpeğin cinsi nedir ? Bide bi havlıyor sanırsın aslan :D

Cotontzu_Siri

Diğeri büyük ırk ama o da az değil yani :D

Reyyanhan

Çok az tüyü var. Kisacik

Reyyanhan

Bilme m bakayım dur

Reyyanhan

Buna benziyor ama minicik di el kadar.. bunlar büyük sanki

Cotontzu_Siri

aynı anda yazdık

Reyyanhan

Aynen aynen atarli gülistan . Çok havlıyor

Reyyanhan

Kediler le anlaşır mi peki kuzu .

Reyyanhan

Sorunu işgal ettim :/ seviyorum seni . Kusuruma bakma

Cotontzu_Siri

Niye kusura bakayım ki :) ben de zaman geçiriyorum en azından

Cotontzu_Siri

tamamen mi tüysüz?

Cotontzu_Siri

Minyatür pinscher olabilir mi?

Cotontzu_Siri

evet?

Cotontzu_Siri

Bunlar göründüğü kadar büyük değil. Minicik ve çok agresifler.