Köpek Sahiplenmek İstiyorum Ancak İlan Sahipleri Umursamıyor?

Catmylove

Köpek sahiplenmek amaçlı birsürü ilan sahibine mesaj atmama rağmen tek bir tanesi geri döndü ve o da başka bir köpek sanarak cevap vermişti istanbul ve kocaeli çevresinde köpek sahiolendirme yapacak tanıdığınız var mı veya nasıl ilan sahiplerinin ilgisini çekebilirim?

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Buradan yazmayın, telefonla arayın. Sizin buradan yazdığınız mesajlar bildirim olarak gelmiyor ve çoğu ilan sahibi buraya düzenli olarak gitmiyor.

pabloescobar

site belirli bir süreden sonra ilanları kaldırmalı bence. 2014ten ilan var hala.

GozdeAydin

aynı konudan ben de şikayetçiyim. bu sebeple az önce bi soru da sordum sanırım barınaktan almak daha kısa sürede edinme sorununu çözecek

Cotontzu_Siri

girmiyor*

pabloescobar

bir öneri: american cocker sahiplenin sitede çok var.

pongul

instagramdan cesitli hesaplar vasitasiyla iletisime gecebilirsiniz, sahiplendirme yapiyorlar ornegin @bnydn @sosyopet