Vitamin Konusu

yaseminece

Kedime Gimpet Multi-Kiss tablet veriyordum ama kedim yemiyordu,onu bıraktım.Tadını mı sevmedi anlamadım ama neden yemiyor olabilir,onun yerine Multivitamin Paste mi tercih etmeliyim?Veterinerin verdiği sıvı şeklinde olan vitamini asla sevmiyor,ağzına şırıngayla vermek zorunda kalıyorum.Ne yapabilirim bir öneriniz var mı?

3 CEVAP

Minnak53

Gimcat multivitamini öneririm hemen hemen bütün pisiler çok seviyor:)

ursaminor

Multi Kiss tabletin boyutları biraz büyük, biz de dörde bölüp veriyoruz. Ama bizimki de pek severek yemiyor.
Denta Kiss'i de çok severek yemiyor. (Bu da dudak şeklinde büyük geliyor)
Baby tabsı 6-7 aylığa kadar severek yedi 8. aydan sonra artık onu da nazlanarak yiyor.
Superfood serisi balkabaklı olan mobility de pek gönlünü eylemedi bizim kızın.

Sevmekten vazgeçmediği tek ödül maması gimcatin ödül çubukları. Bunlar bir yana dünya bir yana :D

Sizin oğlan yavru daha sanırım, multivitamin paste yerine baby paste verin. Baby paste'in içinde aynı vitaminler ve artı kalsiyum var kemik gelişimi için birebir. Bunun tadını da çok seviyor Fıstık. (Genel olarak baby paste, taurin paste, prebiyotik paste, malt macun bunlara da hiç hayır demez, çok sever :)

Ha bir de naçizane bir önerim de bu sticklerle ilgili, boşuna abur cubur olmasını istemediğimden ben normal serideki omega-3 içeren alabalıklı olanı tercih ediyorum. Super food serisinde zaten hepsinin ayrı bir faydası var :)

yaseminece

Çok teşekkürler:) Baby Paste ile devam edeceğim:)