Nereden Sahiplenmeliyim

GozdeAydin

Herkese selamlar

tuvalet eğitimini tamamlamış genç bir köpek sahiplenmek istiyorum. Irkı çok önemli olmamakla beraber orta boy (tercihen labrador, golden) bir köpek arayışındayım. Buradan pek çok ilana yorum/mesaj hatta arama yapsam da geri dönüş alamadım. Hafta sonu barınağa gitmeden evvel bir de şansımı böyle denemek istiyorum. İlk defa hayvan bakacağım için kafamda epey soru var. (Sabırla yanıtlayabilecek hayvan severlerle konuşmak benim için çok önemli) Bana önerebileceğiniz ilan/kişi varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler :)

2 CEVAP

Cotontzu_Siri

Golden ve labrador orta ırk değildir. Eğer bahçeniz yoksa en fazla westie boyunda bir köpek bakın. Aksi taktirde hem siz hem köpek için zor olur.

GozdeAydin

Düzeltme için teşekkür ederim :)