Kedim Düştü Basamıyor Detay Aşağıda Beni Aydınlatırmısınız ? :((

Siyamm

Öncelile merhaba kedim 7. Kattan atlamış ben şehir dışındayım ailemden öğrendim ancak kedi ince dalları olan ağaç gibi bodur çimlere düşmüş veteriner kırık çıkık yok demiş ciğerinde ve damağında problem olmadığını söylemiş ilk gün sadece serum aldı 2. Ve .3 günler yaş mama ve su içmiş bugün kontrolü vardı ama kedim hala ayaklarının üstüne basamıyor ben telefonla veterinere endişemi iletmeme rağmem kırık ve felç yok büyük şok geçirmiş illa yürür demiş benim ilk kedim ve pek bilgim Yok o yüzden size danışmak istedim 5. Gün geçicek hala ayaklarına basamıyor 7/24 yatıyormus ben çok endişeleniyorum bir daha yürüyemez diye bana yardımcı olur musunuz ??

6 CEVAP

Benim1kedimvar

Benim kedim alçaktan dördüncü kattan dustu. Belki biliyorsunuzdur alçaktan düştükleri zaman kendilerini toparlamaları daha zor olduğu için daha çok hasar alırlar benim Kedimin ciğerleri kan toplanmıştı ona atlatti neredeyse hiçbir patisine basamıyordu şu anda sinek falan kovalıyor gayet iyi Zamanla daha da iyi oluyor Umarım kendinize kan pıhtılaştırıcı yapmışlardır Çünkü o da önemli bir aşama onu da sorun . veterinerin Öyle demesi çok normal gerçekten zamanla geçen bir şey çünkü

Benim1kedimvar

Ve sevgi...

Veteriner röntgen çektimi benim kedimde düştü bi kaç ay önce arka ayagında kırık vardı ilk başlarda sürüklüyordu şuan cok iyi oda umarım zamanla düzelir ama bi kere düştü bidaha atlamaz diye bir şey yok cok dikkatli olmanız lazım

Siyamm

Cevaplarınız için çok teşekkürler yazdığınız şeyler birazda olsa içimi rahatlattı 1 ayda çok alıştım kediye böyle bişey olmadı bide uzakta olmak beni gerçekten etkiledi sevgi konusunda ailem herşeyi yapıyor ondan içim rahat

Benim1kedimvar

Aynen. Simdi biz sicakta oturuyoruz düşmesin diye

Siyamm

Röntgen çekildi temiz iç kanamada yokmuş ondan pıhtı vurmamışlar ya bizde çok dikkat ediyorduk meraklıydı baya ama bi gecelik dalgınlık olmuş bundan sonra daha dikkatli olucaz umarım bi an önce toplar