Kedimin Patisinde Ne Olabilir

lattelove

Bugun kedimin devamli patisini isirdigini fark ettim patisi sismisti ve cevresindeki tuyler dokulmustu ne olabilir

5 CEVAP

batuhantopcu

Veterinerin muayene edip söylediğine inanmıyorsunuz burdan bizim söylediğimize mi inanacaksınız?

kedilikizzz

biz veteriner hekimden daha iyi mi bileceğiz. Geçmiş olsun

Benim1kedimvar

Rengi normalde böyle mi . yani hep böyle değilse bir veterinere hemen

lattelove

rengi böyle normalde de ama çevresindeki tüyler yeni döküldü. bugün veteriner gördü bakteriyel enfeksiyon dedi ama ben yine de emin olamadım

Veteriner söylemiş ne olduğunu işte