Evimde Kedi Bulundurmak İstiyorum . Bakımı Zor Mu?

iilknur

Çarşıda bir petshop vardı yavru kedi fiyatına 50 ₺ dedi ve ben almayı düşünüyorum . Bakımından biraz korkuyorum . Yani zor mu ? Ne kadar zor ?

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

50 tl mi? 50 liraya o kedinin patisini tutturmaz size petshop. Ya çok ilerlemiş bir hastalığı vardır, ya da sokaktan bulmuştur. Ayrıca petshoptan almayın, sokaktan veya internetten sahiplenin. İlla cins istiyorsanız bir catteryden alın. Eğer sırf petshop uygun fiyat söyledi diye alacaksanız, 50 liraya oyuncak kedi alabilirsiniz...

Lunasibirya

50tl öylemi burdaki küçücük hemstera 200 tl diyen adam bir kediye 50 tl diyorsa gerçekten garip yani burda ben sordum adam bana 2.500 den başlıyor 8.000 kadar gidiyor dedi gerçekten garip o kedi bence hasta olabilir ama onu alıp bir vet götürüp verebilirsiniz en azından sağlık sorunu varsa tedavi edilir

Luckyssss

50 tl ? Hastadır çok büyük ihtimalle 50 tl ye bi kedi vermezler hayatta alsan bile petshopa 50 tl veterinerede 2000 civarında para verirsin masrafı için

Sokak kedisidir o sakın para ile almayın cins ise bir sorunu vardir

iilknur

Teşekkür ederim bildiğim iyi oldu

Nursenaaaa

Satın almanı önermem Alsan da kedi Üretim yerlerinde kedi engelli doğmuştur Onlarda çarşıya satmışlardır Sonradan ölür veya hastalığı olur Üzülmeni istemem
Petlebiden sahiplenmeni öneririm
Bakımına gelirsek evet aslın da Biraz uğraştırıyor Sana genel olarak söylersem Aşıları düzenli yaptırman lazım Tatile çıkarken emanet edebilecek misiniz Yanına alabilecek misiniz Kızgınlık dönemine giriyorlar biliyorsunuzdur ki kısırlaştırmak isteyecekmisiniz veya Çifleştireckmisiniz gibi Bunları göze alarak Lütfen sahiplenin :)