Kedimin Tuvalet Kabinin Kapısı

sarpyilmaz

Kedimin tuvalet kabininin kapısını yanlışlıkla kırdım oraya kapı yerine çarşaf düşünüyorum aynı boyutlarda üstten bantlamayı düşünüyorum kedim sizce yer mi bantları değişik bir çözüm bulabilir misiniz kapısız kaldı yavrumun tuvalet kabini :( :(

28 CEVAP

Reyyanhan

Ben bir tane tuvaleti kapısı z kullanıyorum . Koku dışarı çıkınca kendinden geçip intihar edesin geliyor 5 10 dakika şuurunu kaybediyorsun bilinc kaybi gorme kaybi sonra hayat normal akışına dönüyor :)

batuhantopcu

Bence çarşafı kapıya sereceğinize yere serin arada süpürürsünüz

ursaminor

Ben günde en az 18 saat çeviri yapıyorum Ezgiciğim. Haftada 7 gün.
:D
Pazar günü öyle bir boşluğum olsa direkt uyurum. Hiç düşünmeden uyurum. Hatta düşüncesi bile uykumu getirdi :D
Ama bazı cici kızların makyajlarını yapabilmeleri için şimdi sabaha kadar bir makyaj firmasının kataloglarını tercüme etmem lazım :D

ursaminor

Hı hı ben bayılıyorum çevirmeye 17 yıldır yavrum :D
Artık beynim otomatik pilota bağlamış durumda bu konuda...

Reyhan, istersen senin için de konuşayım Acana'yla boş pozisyon varsa :D
Ama unutma patili de aynı şeyi söylüyor. Senin ufaklık boklu biraz :D

Cotontzu_Siri

Reyyanhan
O kullandığınız mamadaki bol balık içeriğinden olabilir mi :D

Reyyanhan

Hele prensese bak sen.

Reyyanhan

Valla siricim balık malik alıştık . Kafası değişik oluyor. Anlatılmaz yaşanır .

Reyyanhan

Hayır anlamıyorum sen minicik kedisin rekor denemesi mi yapiyosun . Boyun kadar :) senin bağırsağın ne kadar ki p kadar çıkıyor kızım :)

Reyyanhan

Eve yemeği zor yapıyorum onlara nasıl yapayım siri. :)

Reyyanhan

Sinem acana dan kaç para aliyosun söyle :)

Reyyanhan

Ben Tribe giriyorum kızlar sicarken:)

Cotontzu_Siri

Seviyorum bir şeyleri çevirmeyi :D ama o kadar çok değil :P ben günde 18 saatten az uyanık oluyorum :)) kedi gibi gece uyumam, gündüz uyanmam.

Reyyanhan

Teyzesi ne bak kızıma boklu dedi :/ kızım rekor çalışması yapıyor. :) sen bilmeden ne konusuyosun .. hem bi dakika ya senin burda ne işi n var :) git çeviri yap kızıma bok lu diyeceğine :)

ursaminor

Saçlar pullardan oluşuyormuş Reyhan. Bu pullara su değdiğinde bunlar kapanıyormuş o nedenle saçlar ıslakken kullanılan ürünler iyice nüfuz edemiyormuş. Bu yüzden bakım ürünü sürmek gerektiğinde kuru saça sürmek en iyisiymiş :D
Gayet yapıyorum işte çevirimi de
Küçük boklu bir yiğenim var benim ve onu seviyorum o boklu haliyle evet :D

Cotontzu_Siri

Kapı olmazsa kum dışarıyı batırabilir. Onun dışında sıkıntı olmaz.