Hamster Bakımı

Lunasibirya

Arkadaşlar hamster sahiplenecektim ama hiç bulamadım burda bir pet shop var ama öyle kötü bir petshop değil yavrularıyla annelerini aynı yerde tutuyorlar ayırmıyorlar daracık bir kafestede değiller hiçbir hayvan, zaten sadece kedi ,kuş , tavşan ,balık ve hamsterlar var lütfen bana hamsterı pet shop tan alıcam diye kızmayın ben bütün hayvanlarımı sahiplendim kedilerimi bile barınaktan aldım biliyorsunuz birtek hamster alıcam petshoptan okadar bana biraz onlar hakkında bilgi verirmisiniz lütfen:))

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

Her şeyi yiyorlar :D

Lunasibirya

Hahaha

Lunasibirya

Onu biliyorum :))) YouTube dan hep izliyorum hatta izledinizmi bilmiyorum ama bir adam hamster ın elinden böğürtlen i alınca hamster küsüyor öyle tatlı oluyorki