Happy Dog Irland Mama Hakkında

kbr5

Merhabalar aranızda happy dog ırland somon tavşanlı mamayı kullananız var mı? Nasıl bir markadır mamadır hıcbır fıkrım yok ancak tavsiye edildi,yardımcı olursanız cok sevınırım.

12 CEVAP

kbr5

Kuzulu elmalı kullandım gecen sene 4.ayından sonra kepeklenme basladı ancak ıcerık degısmıs yenılenmıs acanada rıske atıp yeniden denesem mı dıye dusunuyorum

kbr5

Bakıcam teşekkürler

kbr5

Teşekkürler

Cotontzu_Siri

çok kötü

burcinyol

ben kuzulusunu kullanıyorum memnunum

Cotontzu_Siri

Mısır
Kanatlı Katı Yağı
Mısır Unu
Maya
Sodyum Klorür
Kırmızı Üzüm Posası
Kolza Yağı
Somon Balığı
Ayçiçeği Yağı
Potasyum Klorür
Ördek Eti %21
Bitkisel Karışım
Elma Posası
Maya Özütü
Keten Tohumu
Yumurta Tozu
Deniz Yosunu
Midye
Pancar Lifi
Hidrolize CiğerPirinç Unu

Cotontzu_Siri

Şu rezalete bakın

Cotontzu_Siri

Acana düşük tahıllı ile aynı fiyat sayılır. Kim bu mamaya bu parayı verir ki :/

kbr5

Acıkcası mamayı ılk kez duydum ancak alerjı durumuna tavsiye edılen bır mamaydı bende emin olamadıgım ıcın fıkır almak istedim.benımde ıcıme pek sinmedi.acana kullanmaktan yanayım ancak acana yedıgınde kepeklenme olusuyor onerebılcegınız bır mama var mı?

Cotontzu_Siri

instinct, orijen, nd

Cotontzu_Siri

Acananın hangi çeşidi kepek yaptı acaba?

Cotontzu_Siri

Düşük tahıllı ve balıklı olan acana classics wild coast deneyin bence. İçindeki tek tahıl yulaf olduğu için ve uygun fiyatlı olduğu için mantıklı bir seçim olur.