Brit Care Brit Premium ?

sarpyilmaz

Bu iki mama arasındaki fark nedir ve bunları herhangi AVM petshopunda bulabilir miyim ?
Kaliteli mamalar değil mi
2.5 Aylık minnağım için alacağım da kararsız kaldım

4 CEVAP

AVM petshoplarda sadece lavital golosi royal canın hills proplan bulabilirsin brit care bulmak oldukça zor
Ancak internetten alabilirsiniz
Brit premium hiç te kaliteli değil hata berbat
Brit care crazy yani yavru maması içeriği de hiç hoşuma gitmedi başka mamalara yönelebilirsiniz N&D az tahilli kitten çok iyi olacaktır

Cotontzu_Siri

Eh işte, ben olsam almazdım.

Cotontzu_Siri

Care premiumdan daha iyi bu arada

dollfacepersian

Brit Premium tahıl olarak mısır,pirinç içeriyor ve vitamin oranı yanlış hatırlamıyorsam Brit Care den daha düşüktü.
Brit Care benim beğendiğim bir marka, tahıllı ve tahılsız olmak üzere serileri var.Tahıllı sadece pirinç içeriyor.Hipoalerjenik,vitamin,magnezyum,kalsiyum ve fosfor oranları güzel bir mama.Ben Sunny,Lilly ve Coco çeşitlerini kullandım.Kedim iştahsız yediği için çeşit değiştirdim,sonuç aynı olunca ve kedim için kullanabileceğim çeşit kalmayınca Brit Care kullanmaktan vazgeçtim.Her kedinin damak zevki farklı olduğu için bu kedime özel bir durum.Daha fazla bilgi için şu yazıyı okuyabilirsiniz isterseniz https://kedilibirhayat.com/2015/09/04/brit-care-yeni-kuru-mamala-cikarmis/