Kedim Yemekten Kesildi !!!!!

sude4luhan

Anket

yediklerinden kaynaklanıyor
(1 oy)
hastalanmış
(2 oy)
kriz geçirmiş
(0 oy)
zehirlenmiş
(0 oy)
canı sıkan birşey olmuş
(2 oy)
hamile
(0 oy)
Toplam (5 oy)

Yavku kedim var 1ay önce iştahla yemek yiyordu sanki yıllardır aç gibi ama 1haftadırr Hiç yemek Yemiyor Şans Eseride Hayla Yaşıyor Süt Veriyoruzz Yeni Yiyecekler Deniyoruz Yemiyor Veterinere Götürdüm 1 ay Önce Çok Yediğinden Kaynaklıdır Dedi Yurt Dışına Götürdüm Ordaki Veterinirlede Gezdim Aynısını Dedi Hava Alsın Oynasın Diye Kedi Çiftliğine Götürdüm Yattı Uyudu köye Götürdüm Ağaca Tırmandı Beni Tanımıyormuş Gibi Saatlerce Ağaçtan Ağaca Kaçtı Şimdi her Yaklaştığımda Tırmık Atıyor Yardım Edin bütün Veterinir Farklı Cevap Verdi Aşagıdakiler
Banyoda yaptıramıyoruz kaçıyor birtek su içiyor hatta mahalledikilerden hamile diyende oldu ama genelde yediklerine laf ettiler daha yavru nasıl hamile olur 1 ay önce ki fotosunu koydum 3 kardeşte iştahla yiyordu tek sarı kedim de sorun çıktı

1 CEVAP

Cotontzu_Siri

Senin kedin falan yok. Yalancı! İnsanları kandırmayı bırak.