Köpek Kokusunu Azaltan Ek Besin/Hap

Cotontzu_Siri

Ne kullanabilirim? Bira mayası tableti işe yarar mı?

12 CEVAP

ursaminor

Ben Fıstık için macunu kendim yapıyorum artık :D
Köpekler için de kullanılabiliyormuş baktım şimdi. Fırça varsa o zaman hiç sorun yok.
1 çay kaşıyı biokarbonat soda, yarım çay kaşığı su ölçüsü.
1'e yarım yani hep :)
(kabartma tozu değil, marketlerdeki satılan karbonatlardan bildiğin. beyaz toz şeklinde. hani yaşlı amcalar mide ağrısı için içer ya :D onlardan)
Fırça varsa macuna gerek yok ki ~:)

ursaminor

Yine mi patlak verdi bu kriz? :(
Sen onun dişlerini fırçalıyor muydun hatırlayamadım..

ursaminor

Bizde de durum tam tersi ben alıyorum annemler fırçalamıyorlar :D
Anneye babaya laf anlatmak çok zor oluyor ya. Bak mamasını sevmiyor diye annem kıyamayıp normal yemek veriyormuş. Hatta simit filan yiyormuş. Bir gürledim telefonda sorma :/
Ama bundan çıkardığım sonuç şu oldu Zilli tahılsız mama sevmiyor.

Sen beni dinle biraz para biriktir 21TLlik diş macunu ve fırça setlerinden al. İnan fark ediyor koku konusunda dişleri fırçalamak.

Cotontzu_Siri

Diş macunu bulursam fırçalıycam inşallah. Her zamanki gibiyiz, sadece çözüm arıyorum. Babam sen fırçalamazsın diyip almıyor.

Cotontzu_Siri

Diş macunu yerine hindistan cevizi yağı düşünüyorum

Cotontzu_Siri

Karbonat dişleri aşındırıyor diye biliyorum, sıkıntı olmaz mı? Kusura bakmayın armina ile uğraşmaktan yazmayı unuttum.

Reyyanhan

Armina beni benden aldı ya :) ushsiqjssjssjsiwdbsjwbsjwjskks içimden ona söylemek istediklerim

Cotontzu_Siri

Aynen :D

Cotontzu_Siri

Güncel

Cotontzu_Siri

Ah bi biriktitebilsem. Bana gelen her para nereye saklarsam saklayayım annemlerin eline geçiyor. Şu an bulamadıkları bir 50 tl var dolabımda. Ama yakında petshop yok ve internetten izinsiz bir şey alamıyorum. Macun yeterli, fırça var. Peki hindistan cevizi yağı mı alayım, macun mu?

Cotontzu_Siri

Ve balık yağı iyi geliyor diye duydum

Cotontzu_Siri

teşekkür ederim :))