Kopegimin Sikintolari Bitmedi

Kadirbyrk

Arkadaslar biliyosunuz ki kopegim kanli ishal hastaligi vardi onu allaha sukur atlattik ve bugunde bahcede bisey fark ettim kanli ishal kadar tehlikeli olmasada belkide olabilir kopegimin dudagi saga kaymisti aslinda kaymamisti sismisti ama oyle gozukuyodu ben ari soktugunu dusunuyorum sizce ne olmustur ve bahcede oldugumuz icinde ari var o gunde et yapmistik iyice arilar fln gelmisti ari sokmasina ne iyi gelir ve arkadaslar cok kotu bir durum degil dimi yani bi kac gune gecer dimi ?

1 CEVAP

Kadirbyrk

Arkadaslar burnunun sag tarafina dijkatlice bakarsaniz belli oluyor