Kedim Tuvaletten Sonra Garip Bir Ses Çıkarıyor

Zeytinlicorek

Kedim tuvaletini yaptıktan sonra sanki huzursuzmuş gibi miyavlıyor, daha doğrusu gırlama gibi bir ses. Kabız ya da ishal değil. Kum değişikliği de yapmadım, ayrıca kumu temiz. Bir de girdiği zaman çok eşeliyor. Birkaç kere girip eşeleyip tuvaletini yapmadan çıktığı oldu. Sizce neden böyle davranıyor?

5 CEVAP

yaseminece

Benimki de tuvaletten önce çıkarıyor o sesi.Hiçbir sorun yok ishal kabız vs. 2 kez yapıyor o da.Veterinere sorduğumda "çişim geldi" ya da "çişimi yaptım temizle" anlamına geldiğini söylemişti:) Veterineriniz en doğru cevabı verecektir:)

Zeytinlicorek

Daha önceden yapmadığı için böyle bir şey korkmuştum, rahatladım ama teşekkürler. :)

Luckyssss

Kabız olmuş olabilir

Zeytinlicorek

Hayır, değil.

Zeytinlicorek

Günde iki kere yapıyor kakasını.